20180720_121804-2-dekamarkt-world-of-food-logo-amersfoort.jpg

DekaMarkt zoekt uitbreiding voor directie

VELSEN-NOORD – DekaMarkt is op zoek naar een financieel directeur, zo blijkt uit een wervende tekst van senior consultant Wouter Kaijser op LinkedIn. De directie bestaat op dit moment nog uit Dirk Kat en Bart Oprel, de voormalige cfo van de supermarktketen.

Redactie |

Oprel werd in augustus 2022 aangesteld als algemeen directeur en vormde vanaf dat moment de directie met Kat. Zonder bekende redenen ging het bedrijf verder zonder financieel directeur. Ruim 2,5 jaar later is er toch een zoektocht gestart naar een cfo. In de vacaturetekst is te lezen dat DekaMarkt een cfo zoekt voor de onafhankelijke Nederlandse full-service supermarktformule met ruim 100 eigen vestigingen, een eigen slagerij en bloemencentrale. Er wordt gesproken over een omzet van circa € 1 miljard en 8.000 medewerkers.

Raad van Commissarissen  
Het is niet de eerste uitbreiding bij DekaMarkt. Eind 2024 werd bekend dat de Raad van Commissarissen (RvC) werd uitgebreid. Sieme Kat is per 1 november voorzitter van de Raad van Commissarissen (RvC) van supermarktketen Dekamarkt. Ook Harald Leesterhuis is als nieuw lid toegevoegd aan de RvC. Dat brengt het aantal bestuursleden op vijf. De afsplitsing van Detailresult van de supermarktorganisatie is bijna afgerond en Dekamarkt zegt zich nu volledig te gaan richten op versterking van de formule en de organisatie. Met de uitbreiding naar in totaal vijf leden van het bestuur, laat de supermarktformule haar ambities zien. Zo is een belangrijk speerpunt om te versterken, de uitrol van de Dekamarkt Groen-formule naar alle filialen. De zoektocht naar een nieuwe cfo past in het plaatje om de formule en organisatie verder te versterken. 

Bron: Levensmiddelenkrant

Lees meer over: