AH draait warm met Pick Up Point Heemstede

HEEMSTEDE - Albert Heijn test in Heemstede vanaf maandag het eerste Pick Up Point. AH-medewerkers haalden bij wijze van proef de eerste boodschappen op.

Willem-Paul de Mooij |

Klanten kunnen straks hun bestelnummer invoeren op een scherm bij het begin van de Pick Up Point. Vervolgens kunnen ze doorrijden naar een overdekte parkeerplaats waar de boodschappen door een medewerker in de auto worden gezet. Daar zijn zes overdekte parkeerplaatsen beschikbaar.

AH heeft de communicatie op de borden aan de kant helemaal toegespitst op de afhalende klant. "Bedankt voor uw bezoek, ook al duurde het maar kort", staat bijvoorbeeld op een van de borden te lezen. En "wat ons betreft hoeft u uw winkelwagen niet uit."

Er wordt al enige tijd gewerkt aan het Pick Up Point in Heemstede. Donderdag 1 november gaan de deuren van het ophaalpunt officieel open. Er komt ook een afhaalpunt in Naarden.

Bron: Levensmiddelenkrant.nl

pickup01_w840-h630.jpg