VELP - Coop heeft een nieuwe bestelsite voor gebak. De lay-out is verbeterd en de navigatie maakt onderscheid tussen verschillende soorten gemak. Dit leidt tot meer bestelgemak voor de klant.
Via de site kan de consument klein gebak, schnitten, taarten, fototaarten, halve en hele vlaaien bestellen. Bij het kiezen van de gewenste afhaalwinkel is direct zichtbaar vanaf welk moment de bestelling opgehaald kan worden. Ook beschikt de site over een uitgebreide ingrediëntenlijst van de verschillende producten. Dit is handig voor mensen met een allergie of een speciaal dieet.
Impulsgedreven
Volgens Ruben Nieuwenhuijs, categorymanager Brood & Banket Coop past de formule het assortiment frequent aan. "Gebak is een impulsgedreven categorie. Coop onderscheidt zich door hierop in te spelen. Het assortiment wisselt naar aanleiding van seizoenen en feestelijke momenten. Zo worden met het WK oranje chocoladebollen toegevoegd aan het assortiment en voeren we bijvoorbeeld de ‘geslaagd’-slagroomtaart rond de diploma uitreikingen van het voorgezet onderwijs.”
Bron: Levensmiddelenkrant