Chocoladekruidnoten van Aldi beste getest

DEN HAAG – Uit de chocoladekruidnotentest van de Consumentenbond komen de chocoladekruidnoten van Aldi het beste en ook het goedkoopste naar voren. De kruidnoten van Hema en Jumbo staan op nummer twee en drie.

Marije de Leeuw |

Het testpanel stelt dat er niet veel smaakverschil zit tussen alle huismerken. Dat is niet verwonderlijk volgens de Consumentenbond, aangezien de chocoladekruidnoten bij slechts twee fabrikanten (Van Delft en Modderman) worden gemaakt. ‘De top-4 bestaat uit kruidnoten waarvan wij vermoeden dat ze allemaal uit de oven van Van Delft komen’, aldus de Consumentengids. Volgens het testpanel is het opvallend dat de merken met de fraaiste claims en de hoogste prijs het minst gewaardeerd worden.

Bolletje
Het panel is dit jaar een stuk minder enthausiast over de chocoladekruidnoten van Bolletje, terwijl die vorig jaar nog het beste uit de test kwamen. Ze vinden het uiterlijk te bobbelig en te onaantrekkelijk, en de noten zijn te hard. De kruidnoten van Jamin zijn helemaal onderaan geeïndigd: dit komt omdat deze noten zonder UTZ-gecertificeerde chocolade gemaakt zijn en ook nog eens prijzig zijn: tien euro per kilo, aldus de Consumentenbond.

 

Bron: Consumentengids

pepernoten.jpg