NIEUWVEEN – In het Beierse München is zaterdag de 180e editie van het Oktoberfest van start gegaan. Een gelegenheid die de van oorsprong Duitse discounters Aldi en Lidl ook in Nederland niet ongemerkt voorbij laten gaan.
Beide formules stunten deze week met bijpassende aanbiedingen. Lidl pakt uit met een grote advertentie in de dagbladen waarop groot het woord Oktoberfest staat. Uiteraard voorzien van het meisje in bijpassend jurkje en de aangepaste aanbiedingen. Zo zijn de jägerschnitzels in de aanbieding en ook de Schwarzwalder schinken mogen niet ontbreken.
Super Toll
Aldi noemt de Duitse feesten in zijn laatste folder Super Toll! De discounter promoot zo zijn typisch Duitse producten die zijn voorzien van een etiket met daarop de woorden Super Toll! Hier gaat het om producten als Frankfurter worst, pretzels en kartoffelsoep.
Het oktoberfest duurt tot en met zondag 6 oktober.
Bron: Levensmiddelenkrant