NIEUWEGEIN – De nieuwe hotelactie van Albert Heijn valt niet in goede aarde bij alle hotels in Nederland. De Hollandse Flechter Group weigert deelname, omdat de supermarktketen 11 procent commissie vraagt.
“We willen niet worden uitgekleed door een grootgrutter die 11 procent commissie vraagt, terwijl we de korting aan de gast zelf mogen betalen”, zegt topman Rob Hermans vrijdag tegen De Telegraaf. Daarom start de hotelketen een eigen actie met de tweede nacht gratis op zestig locaties.
Hotelzegels
Albert Heijn is na het succes van de AH restaurantactie eind februari ook een hotelactie gestart. Bij een besteding van tien euro aan boodschappen, krijgen klanten een hotelzegel. Bij tien zegels is de spaarkaart vol en krijgen klanten 50 procent korting bij alle deelnemende hotels. De marktleider wil met de actie mensen laagdrempelig laten sparen voor hotelvoordeel.
Bron: De Telegraaf