VEGHEL – Jumbo heeft er weer een handvol winkels bij. In week 34 kondigt de supermarktketen onder meer nieuwe winkels aan in Maartensdijk, Leiden, De Meern, Zevenaar, Almere-Buiten en Aalsmeer.
De nieuwe Jumbo winkel aan het Maertensplein 31 in Maartensdijk opent op woensdag 3 september haar deuren. De voormalige C1000 winkel ondergaat momenteel een complete metamorfose. De winkel telt straks ruim 850 m² vloeroppervlakte.
Leiden
De nieuwe Jumbo winkel aan in Winkelcentrum Diamantplein in Leiden opent op woensdag 3 september haar deuren. De winkel telt straks bijna 800 m² vloeroppervlakte.
De Meern
De nieuwe Jumbo winkel aan de Meerndijk 24 in De Meern opent op woensdag 3 september haar deuren. De winkel telt straks ruim 630 m² vloeroppervlakte.
Zevenaar
Jumbo Supermarkten opent de deuren van een nieuwe winkel aan de Van Oldebarneveldtlaan 34 in Zevenaar. Het is daarmee de eerste Jumbo winkel in Zevenaar. De supermarkt vervangt de huidige C1000 winkel. Vanaf woensdag 15 oktober zijn inwoners van Zevenaar en omgeving welkom in de nieuwe Jumbo winkel. De winkel wordt met 200 vierkante meter uitgebreid en telt straks in totaal ruim 950 vierkante meter vloeroppervlakte.
Zeeland
Jumbo Supermarkten opent de deuren van een nieuwe winkel aan de Kerkstraat 47 in Zeeland. De supermarkt vervangt de huidige C1000 winkel. Vanaf woensdag 15 oktober zijn inwoners van Zeeland en omgeving welkom bij Jumbo Eijsermans. Tijdens de verbouwing wordt de supermarkt met 200 vierkante meter vergroot. Jumbo Eijsermans biedt straks ruim 1.300 vierkante meter winkelruimte.
Almere-Buiten
Jumbo Supermarkten opent op de deuren van een nieuwe winkel aan het Detroitpad 1 in Almere-Buiten. Het is daarmee de derde Jumbo winkel in de gemeente Almere. De supermarkt vervangt de huidige C1000 winkel. Deze winkel sluit op zaterdag 27 september haar deuren om een volledige metamorfose tot een Jumbo supermarkt te ondergaan. Vanaf woensdag 15 oktober zijn inwoners van Almere-Buiten en omgeving welkom in de nieuwe Jumbo winkel. Bijzonder is dat de winkel wordt verrijkt met elementen uit Jumbo Foodmarkt (in Breda), de grootste supermarkt van Nederland. Zo bereiden specialisten in de winkel in Almere-Buiten straks warme pizza’s in hun ovens en is er een uitgebreide visafdeling. De winkel beschikt verder over een eigen banketbakkerij, een rijpingskast voor vlees en een speciale bak en lak afdeling voor vers gegrilld vlees.
Aalsmeer
Jumbo Supermarkten opent de deuren van een nieuwe winkel aan de Ophelialaan 124 in Aalsmeer. Het is daarmee de eerste Jumbo winkel in Aalsmeer. De supermarkt vervangt de huidige C1000 winkel. Deze winkel sluit op zaterdag 27 september haar deuren om een volledige metamorfose tot een Jumbo supermarkt te ondergaan. Vanaf woensdag 15 oktober zijn inwoners van Aalsmeer en omgeving welkom in de nieuwe Jumbo winkel. In totaal biedt de winkel ruim 1.450 vierkante meter vloeroppervlakte.
Bron: Levensmiddelenkrant.nl