Jumbo-geel breidt uit van noord tot west

VEGHEL – Van de Friese klei tot de wateren van de Vecht. De nieuwste Jumbo-openingen in Waddinxveen, Loenen aan de Vecht en Stiens betekenen een verdere uitbreiding van het Jumbo-geel over Nederland.

Joost Agterhoek |

De ombouw van de winkel in Waddinxveen betekent voor ondernemer Albert Blaauw dat hij een twee keer zo groot oppervlakte gaat bestieren, namelijk 1600 vierkante meter. Nieuw is onder andere de zelfschepvis uit de diepvries, een Foodmarktelement dat al enige tijd wordt uitgerold over nieuwe Jumbo’s. In Waddinxveen gaan de deuren op 20 november opnieuw open. De winkel krijgt zelfscan.

Slijterij
Ondernemersechtpaar Roald en Margot Koster in Loenen aan de Vecht gaan een dag eerder dan Waddinxveen opnieuw open op 1000 vierkante meter vloeroppervlakte. Het gehele assortiment van de winkel wordt sterk uitgebreid en de vestiging herbergt ook een slijterij.

C1000
In Loenen aan de Vecht heropent Eduard Kooistra ook op 1000 vierkante meter vloeroppervlakte. In zijn winkel komen verschillende elementen van de C1000-formule terug, zoals de focus op lokale producten en het assortiment uit eigen slagerij. Het aanbod biologisch wordt uitgebreid en in de supermarkt komt een sapmachine en net als in Waddinxveen een eigen slijterij.

Bron: Levensmiddelenkrant

kassa_caissiere_klant_afrekenen_pinnen_2_resized_site.jpg
kassa_caissiere_klant_afrekenen_pinnen_2_resized_site.jpg
kassa_caissiere_klant_afrekenen_pinnen_2_resized_site.jpg
kassa_caissiere_klant_afrekenen_pinnen_2_resized_site.jpg