VEENENDAAL – De Hoogvliet-supermarkt aan de J.P.C. Leinweberstraat in Veenendaal sluit vanaf 2 april voor twee weken de deuren. De winkel wordt grondig verbouwd naar het laatste concept van de supermarktketen. Op donderdag 17 april gaat de winkel weer open.
De indeling van de winkel wordt ingrijpend veranderd. Het eerste dat klanten gaat opvallen is de groente- en fruitafdeling meteen na binnenkomst. De broodafdeling wordt omgevormd tot Warme Bakker Leen waar de hele dag door vers brood, broodjes en snacks worden gebakken.
Op het vernieuwde kassaplein kunnen klanten kiezen voor een bemande kassa of de nieuwe zelfscan-kassa’s. Er wordt ook veel gedaan aan duurzaamheid. De deuren van de koelmeubels zorgen voor minder energieverspilling. De winkel wordt bevoorraadt met elektrische vrachtwagens en dat is fijn voor de buurt en het milieu.
Tijdens de verbouwing kunnen klanten terecht bij de Hoogvliet aan de Brouwersgracht. Klanten die online hun boodschappen bestellen kunnen met de kortingscode LEINWEBER25 de boodschappen gratis laten thuisbezorgen. De code is geldig tijdens de verbouwing.
Het openingsfeest begint op 17 april om 7.30. Dan worden er lootjes uitgedeeld waarmee klanten een kans maken op prijzen, variërend van een minuut gratis winkelen tot Hoogvliet waardecheques.
Bron: Levensmiddelenkrant