Gogo-actie C1000 's nachts afgetrapt

AALSMEER – C1000 Koster in Aalsmeer trapt de nieuwe C1000 spaaractie op een bijzondere manier af. De winkel opent aanstaande dinsdag om middernacht haar deuren waarna klanten zich op het nieuwe verzamelitem ‘Groovy Gogo’s’ kunnen storten.

Remco van der Meij |

Volgens C1000 is het voor het eerst in Nederland dat een supermarkt om middernacht open gaat. In de nacht van dinsdag 30 augustus op woensdag 31 augustus krijgen klanten in Aalsmeer als eerste de kans om de bijbehorende goodies van de nieuwe winkelactie te bemachtigen; de zogenaamde Groovy Gogo’s.

Ook zijn The Breakz, de band van de recente hit ‘Let’s Go’, aanwezig om hun nummer te promoten. De aanwezige fans kunnen daarnaast met hun favoriete bandlid op de foto.

Bron: C1000

gogovn.jpg