LELYSTAD – PLUS-ondernemer Jan Postma grijpt de ombouw van een Albert Heijn-filiaal bij hem in de buurt aan voor een gewiekste actie.
Klanten van de Albert Heijn aan het Kempenaar in Lelystad moeten tot en met 18 maart uitwijken naar een van de vier andere AH-supermarkten wegens een verbouwing van de winkel. Diegenen met een Bonuskaart wacht daar ‘een mooie meevaller’, schrijft het filiaal in een verspreide brief. Zij krijgen namelijk 10 procent korting op hun boodschappen als zij de coupon die bij de brief zit daar inleveren.
Kennismaken
PLUS-ondernemer Postma wil echter ook van deze gelegenheid gebruik maken en biedt klanten aan met de kortingscoupon naar zijn winkel, die vlakbij de Albert Heijn zit, te komen. Daar kunnen zij deze ook inleveren voor korting. Bij de winkel kan geen Bonuskaart gelezen worden, dus moeten klanten ook een identiteitsbewijs meenemen, schrijft Postma op Facebook.
“We begrijpen dat AH de omzet graag in het eigen bedrijf houd maar wij willen graag van de gelegenheid gebruik maken u onze winkel te laten ervaren”, aldus de ondernemer.
Bron: Levensmiddelenkrant